Wersja kontrastowa
Wielkość czcionki A A A

MENU

Konferencja kończąca projekt

 

Międzynarodowa konferencja naukowa kończąca projekt LIFE

Natura w mozaice – ochrona gatunków i siedlisk w obszarze Pieniny”


 

19-20 kwietnia 2018 r.


 

KOMUNIKAT

30.04.2018 r.

Dziękujemy za udział w naszej konferencji kończącej projekt LIFE Pieniny PL. Mamy nadzieję, że spędzili Państwo miło czas nie tylko uczestnicząc w dyskusjach naukowych, lecz także podczas towarzyskich spotkań, spacerów po Szczawnicy i wycieczki po Pienińskim Parku Narodowym.

Zgodnie z zapowiedzią zamieszczamy poniżej przesłane plakaty uczestniczące w sesji posterowej.

Pod linkiem [zdjęcia z konferencji] można zobaczyć i pobrać zdjęcia z konferencji. Ich autorem jest Marek Majerczak, oprócz zdjęć grupy poruszającej się autokarem podczas sesji terenowej, których autorem jest Krzysztof Karwowski.

Autorom artykułów przypominamy o mijającym terminie ich składania do redakcji „Pieniny – Przyroda i Człowiek”. Z powodu częstych próśb o przedłużenie terminu ich przesyłania, czas oddania przedłużamy do 30 maja b.r. Artykuły należy składać trzymając się ściśle wskazówek dla autorów.

Życzymy miłych wspomnień!

Organizatorzy konferencji

Plakaty uczestniczące w sesji posterowej:

 

Publikacje

Na konferencję będzie wydany „Przewodnik po sesji posterowej“ ze streszczeniami posterów. 1-stronicowe streszczenie można przesłać na adres kkarwowski@pieninypn.pl do 20.03.2018 r.

Po konferencji zostanie wydany 15 tom „Pieniny – Przyroda i Człowiek“ (4 pkt. na liście czasopism nauk.), w którym będzie można zamieścić artykuły naukowe z monitoringu i badań realizowanych w Pieninach. Artykuły można przesłać na adres kkarwowski@pieninypn.pl do 30.04.2018 r. Wskazówki dla autorów znajdą się na stronie internetowej Pienińskiego PN pod adresem: https://www.pieninypn.pl/mfiles/1395/28/0/z/Wskazowki-dla-autor-w-PPC.pdf.

 

Kontakt z organizatorami

– organizacja, wydawnictwa: Krzysztof Karwowski tel. (18) 262-56-01 lub 262-56-02 w. 39
e-mail: kkarwowski@pieninypn.pl

– organizacja, ankiety: Joanna Kozik, tel. (18) 262-56-01 lub 262-56-02 w. 43.
e-mail: konferencja@pieninypn.pl