Wersja kontrastowa
Wielkość czcionki A A A

MENU

Rodzinne spotkanie z Pienińskim Parkiem NarodowymCzwartek, 14 kwietnia 2016

Pieniński Park Narodowy serdecznie zaprasza na Rodzinne spotkanie z PPN w dniu 24 kwietnia o godz. 11:00 w siedzibie Dyrekcji PPN w ramach projektu „LIFE Pieniny PL” Natura w mozaice – ochrona gatunków i siedlisk w obszarze „Pieniny”.

Spotkanie będzie miało charakter edukacyjno- rekreacyjny, skierowane jest do mieszkańców gminy Krościenko n.D. Będzie się składać z części kameralnej w siedzibie PPN oraz terenowej. Wszyscy chętni uczestnicy spotkania wraz z przewodnikiem  Pienińskiego PN, będą mieli okazję wybrać się autokarem i zwiedzić bezpłatnie Zamek Czorsztyn. Gdzie w ramach ochrony pszonaka pienińskiego, dokonano zabezpieczenia fragmentu murów zewnętrznych  zamku przed osypywaniem oraz oczyszczenia muraw z rozrastających się krzewów. Ponadto przewidujemy spacer po Hali Majerz oraz zapoznanie się z warunkami życia płazów oraz ze sposobami ich ochrony na przykładzie oczka wodnego.

Ze względów organizacyjnych (wynajęcie autokaru) prosimy o potwierdzenie uczestnictwa z podaniem liczby osób telefonicznie (18 262 56 01) lub e-mailowo (biuro@pieninypn.pl) do 21 kwietnia (czwartek)

UDZIAŁ I TRANSPORT BEZPŁATNY

Zapraszamy całe rodziny – wszystkich mieszkańców wraz z dziećmi.